نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از کسب مقام دومی مسابقات مجازی کاراته (کاتا) زنان، مردان و فرزندان کارگران کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، سعید مازندرانی اظهار کرد: اولین دوره مسابقات مجازی ورزشهای  کارگری قهرمانی کاراته کارگران کشور ویژه زنان و مردان و فرزندان کارگر سراسر کشور به میزبانی هیات ورزش کارگران استان گلستان با شرکت  150 ورزشکار از 17 استان و در دو بخش مردان و زنان برگزار شد که در مجموع استان کرمان با 13 مدال مقام اول، گلستان با 11 مدال مقام دوم واستان های اصفها ن و کرمانشاه با 6 مدال مقام سوم را کسب کردند.

وی افزود: استان گلستان در بخش مردان 2 طلا، 1 نقره و 5 برنز کسب کرد و در بخش زنان نیز حائز 1 مدال طلا و 2 برنز شد که در مجموع با کسب 11 مدال رنگین، مقام دومی این دوره از مسابقات را کسب کرد.

این مسابقات به صورت مجازی و طبق قوانین فدراسیون جهانی کاراته (WKF) و در بخش کاتای انفرادی سبک های کنترلی کاراته و در سه بخش زنان، مردان و فرزندان برگزار شد و تیم گلستان با حمایت اتحادیه گاوداران و اسب داران استان در این مسابقات شرکت کرد.

مدال آوران تیم گلستان در این دوره از مسابقات:

رده سنی نونهالان1: امبرعلی جبله – برنز

رده سنی نونهالان2: امیر محمد باقری قلی آبادی – نقره

رده نوجوانان: محمد اصل مند – طلا

رده جوانان: امیرمهدی سمیعی – طلا

رده سنی بزرگسالان1: حسین تازیک و ابوالفضل ایگی – برنز

رده سنی بزرگسالان2: حمدالله محمدی و برات بای – برنز

رده سنی جوانان بانوان: فائزه تجری (طلا) – کیانا رضایی و فاطمه نخعی نیازی (برنز)

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.