نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت

رییس انجمن وشو کارگری گلستان معرفی شد

آخرین بروزرسانی: 29 شهریور 1399 - 14:14 اخبار / ورزش کارگری بازدیدها: 362
- +

با حضور روسای هیات ورزش کارگری و هیات وشو گلستان، علیرضا الوند به عنوان رئیس انجمن وشو استان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری گلستان، صبح امروز و با حضور تجری رییس هیات ورزش کارگری و جهانشاهی رییس هیات وشو استان، علیرضا الوند به عنوان رییس انجمن بوکس کارگری گلستان معرفی شد.

تجری رییس هیات ورزش کارگری گلستان در این جلسه با اشاره به عملکرد درخشان ورزش کارگری استان در سال گذشته گفت: کسب 6 مدال طلا، 5 نقره و 6 برنز و میزبانی مسابقات قهرمانی بسکتبال 3 نفره بانوان کشور و مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور تنها بخشی از فعالیت های حوزه ورزش کارگری استان در سال 98 بود.

در سال گذشته 112 نفر از ورزشکاران کارگر گلستانی به 23 دوره از مسابقات ورزشی در رشته های مختلف اعزام شدند که سهم آقایان 10 مسابقه و بانوان 11 دوره بود و در 2 دوره از مسابقات نیز به صورت مشترک اعزام شدند.

وی ضمن تقدیر از تلاش های انجمن های ورزشی ابراز امیدواری کرد، با حمایت مسئولین استانی و تلاش ورزشکاران و انجمن ها، سالی درخشان در فعالیت ورزش کارگری استان رقم بزنیم.

جهانشاهی رییس هیات وشو استان نیز با اشاره به رشد کیفی رشته وشو در چندسال اخیر گفت: جامعه کارگری ظرفیت بسیار خوبی برای ارتقای ورزش در استان دارد و امیدواریم با هماهنگی و مشارکت فعالان این رشته ورزشی، جایگاه ورزش را در استان بهبود ببخشیم.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.