نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

درخشش تیم پتانک کارگری گلستان در مسابقات قهرمانی کشور

تیم پتانک کارگران استان گلستان در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی، مقام دوم انفرادی و سوم تیمی را کسب کردند.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری گلستان، شهمرادی رییس انجمن پتانک کارگری استان اظهار کرد: در اولین دوره مسابقات پتانک کارگری قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی، گلستان در بخش انفرادی مقام دوم و در بخش تیمی مقام سوم را کسب کرد.

وی افزود: در این دوره از مسابقات که در اهواز برگزار شد، ۱۱۰ شرکت کننده در قالب ۲۶ تیم از سراسر کشور شرکت داشتند و در پایان این رقابت ها و در بخش آقایان، رحیم زارع از فارس مدال طلا را کسب کرد و غلامعلی شهمرادی از گلستان نایب قهرمان شد و آقایان بهزاد زارع و محمد رضا زارع هردو از فارس مشترکاً به عنوان سوم این رقابت ها دست یافتند و در بخش بانوان نیز ورزشکارانی از تهران، یزد، همدان و خوزستان به ترتیب اول، دوم و مشترک سوم را کسب کردند.

رییس انجمن پتانک کارگری استان خاطرنشان کرد: دربخش تیمی نیز که به صورت تریپل برگزار شد تیم پتانک گلستان به همراه استان لرستان مشترکا مدال برنز و کاپ سومی مسابقات را به خود اختصاص داد. در این بخش تیم های بوشهر و همدان نیز به ترتیب اول و دوم شدند.

وی یادآور شد: در این دوره از مسابقات که در روزهای 6 و 7 دی ماه برگزار شد، ام البنین ملکان، سارامهربانی، محمدرضا قربانفر، حسن ملکان، مهدی پیاده کوهسار و غلامعلی شهمرادی اعضای تیم پتانک گلستان  را تشکیل دادند.

درخشش تیم پتانک کارگری گلستان در مسابقات قهرمانی کشور

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.