نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

اعزام تیم کشتی آزاد کارگران گلستان به مسابقات قهرمانی کشور

رئیس انجمن کشتی کارگران استان گلستان از اعزام تیم کشتی آزاد کارگری استان به مسابقات قهرمانی کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان گلستان، محمد رضا آهنگران در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: تیم کشتی آزاد کارگران استان گلستان به رقابت های قهرمانی کشتی کارگران کشور که در تهران برگزار می شود، اعزام شدند.

وی افزود: رقابت های کشتی قهرمانی کارگران کشور از تاریخ 4 لغایت 6 شهریور در سالن کشتی هفتم تیر استان تهران با حضور بیش از 200 ورزشکار در قالب 18 تیم برگزار می شود.

آهنگران اذعان کرد: این مسابقات با حضور ورزشکارانی از استانهای گلستان، البرز، ایلام، تهران، خراسان رضوی، زنجان، کرمان، فارس، قزوین، اصفهان، سمنان، کرمانشاه، گیلان، یزد، لرستان، مازندران و مرکزی برگزار می شود که تیم تهران بدلیل استفاده از شرایط میزبانی با دو تیم در این دوره از رقابت ها حاضر خواهد شد. 

رئیس انجمن کشتی کارگران گلستان خاطرنشان کرد: تیم کشتی کارگران استان گلستان با حمایت شرکت به سازه فوم گلستان و با مربی گری اسلام مردانی در این دوره از مسابقات شرکت می کند.

وی ادامه داد: در تیم گلستان سید میثم حسینی، سید معین حسینی، سید محمد حسینی، سید فیصل عقیلی، حسین چقری و مهدی مردانی برای پوشیدن پیراهن تیم ملی به مصاف حریفان خواهند رفت.

گفتنی است مراسم وزن کشی این دوره از رقابت ها ساعت 7 صبح روز دوشنبه 5 شهریور می باشد و مسابقات نیز از همان روز آغاز می گردد.

همچنین فینال این دوره از رقابت ها از شبکه ورزش سیما پخش خواهد شد.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.