نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

اعزام تیم والیبال کارگران گلستان به مسابقات قهرمانی کشور

رئیس هیات ورزش کارگری استان گلستان از اعزام تیم والیبال کارگری استان به مسابقات قهرمانی والیبال دسته یک کارگران کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان گلستان، محمد علی تجری در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: تیم والیبال کارگران استان گلستان به مسابقات قهرمانی والیبال دسته یک کارگران کشور که در تهران برگزار می شود، اعزام خواهند شد.

وی افزود: رقابت های دسته اول قهرمانی کارگران کشور در قالب ۱۱ تیم از استان های کشور از تاریخ 25 لغایت ۲۹ مردادماه در ورزشگاه شهید معتمدی کارگران استان تهران برگزار می شود.

تجری اذعان کرد: این مسابقات با اعلام آمادگی ۱۱ تیم در قالب بیش از 160 ورزشکار، مربی و سرپرست  و با برگزاری 20 رقابت برگزار می شود و برهمین اساس استانهای گلستان، تهران، خراسان رضوی، خوزستان، کرمان، یزد، قزوین، اصفهان، خراسان شمالی، مرکزی و سمنان در این دوره از مسابقات برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر به رقات خواهند پرداخت. 

رئیس هیات ورزش کارگری گلستان خاطرنشان کرد: تیم والیبال کارگران استان گلستان با حمایت شرکت پیگیر و با مربی گری بنیامین احمدی نژاد در این دوره از مسابقات شرکت می کند.

وی ادامه داد: بازیکنان تیم والیبال کارگران استان شامل احسان قهرمان، رامین طهماسبی، کمال قریشی، علی شیردل، محمد ساوری، مهدی محمدی، ادریس دانشفر، جواد حکمتی، وفا زیتونلی، ولی نورمحمدی، محمدعلی کلیایی، عبدالله آذر و جلال حاجیلری می باشد.

گفتنی است در مرحله مقدماتی تیم های شرکت کننده در قالب 4 تیم به مصاف یکدیگر خواهند رفت که در نهایت 2 تیم از هر گروه به مرحله پلی آف راه خواهند یافت. همچنین برندگان مرحله پلی آف بصورت ضربدری با یکدیگر روبرو می شوند و تیم های برتر این مرحله به فینال رقابت ها و بازندگان به مرحله رده بندی راه می یابند. این در حالیست که دیدار فینال این رقابتها ساعت 11 روز دوشنبه 29 مردادماه برگزار می گردد. شایان ذکر است این مسابقات از روز شنبه راس ساعت ۱۱ صبح از شبکه ورزش سیما بطور مستقیم پخش می شود .

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.