نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

گلستان مقام سوم مسابقات بدمینتون قهرمانی کارگران کشور را کسب کرد

تیم بدمینتون پگاه گلستان در اولین دوره مسابقات بدمینتون قهرمانی کارگران کشور مقام سوم را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان، محمد علی تجری رئیس هیئت ورزش کارگری استان گفت: اولین دوره مسابقات بدمینتون قهرمانی کارگران کشور 8 و 9 بهمن ماه در تهران برگزار شد که تیم بدمینتون پگاه گلستان در این دوره از مسابقات مقام سوم را از آن خود کرد.

وی افزود: این مسابقات به میزبانی مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران شهید معتمدی تهران در دو بخش تیمی و انفرادی برگزار شد که در پایان تیم شرکت پگاه گلستان در بخش تیمی حائز مقام سوم شد.

تجری اضافه کرد: مرحله مقدماتی این مسابقات در چهار گروه سه تیمی با حضور تیم‌هایی از استان تهران، کرمان، گلستان، ایلام، لرستان، فارس،  خراسان شمالی،  اصفهان،  هرمزگان،  یزد و کرمانشاه انجام شد و ۲ تیم برتر هر گروه در جدول تک حذفی به رقابت پرداختند.

وی گفت: در پایان این مسابقات در بخش تیمی تیم سمیران سلامت فارس، تیم اصفهان و تیم پگاه گلستان مقامهای اول تا سوم را کسب کردند.

رئیس هیئت ورزش کارگری استان بیان داشت: در بخش انفرادی این مسابقات ۳۸ بازیکن از ۱۳ استان در جدول تک حذفی مقابل هم قرار گرفتند که در پایان حسام حقی از اصفهان مقام اول، مهدی ولی اللهی از تیم تهران ب مقام دوم و رضا هاشمی از تیم تهران الف و محمد حبسی از سمیران سلامت فارس به طور مشترک مقام سوم را کسب کردند.

وی یادآور شد: بازیکنان تیم کارگران استان که با حمایت شرکت پگاه گلستان عازم این دوره از مسابقات شد شامل مجید پیروزی، عزیز حاجی آبادی و حسن حاجی آبادی بود. 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.