نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

رضوانی رئیس وکارشناس ارشد روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گلستان ضمن تبریک هفته روابط عمومی به همه ارتباط گران وفعالان حوزه روابط عمومی افزود: ارتباط همزاد بشر است و انسان همواره از بدو خلقت تلاش نموده تا با استفاده از ابزار و رسانه های مختلف با همنوعان ومحیط پیرامون خود ارتباط برقرار نماید.
عضو شورای روابط عمومی استان گلستان ادامه داد : امروزه روابط عمومی درسازمانها با نقش یگانه ای که در امتداد ارتباطات انسانی ایفا می نماید واحدی است که با توسعه و تعمیق ارتباطات می تواند سازمان را درمسیر دستیابی به اهداف با حفظ حقوق مشتریان یاری رساند.
این مدرس دانشگاه توسعه وارتقاء روابط عمومی را مترادف با توسعه کشور ارزیابی کرد و افزود : اگر جامعه ای بتواند نهاد روابط عمومی را دردرون خود تقویت نماید می تواند با ایجاد تصویر مثبت نزد مخاطبین درون وبرون سازمانی با استفاده از مشروعیت کسب شده سریعتر و با هزینه ای به مراتب کمتر به اهداف خود نایل آید.
وی با تاکید به مبانی دینی و ملی روابط عمومی را درایران نهادی با قدمت چند هزار ساله ارزیابی کرد وتاکید نمود که بناهای فرهنگی مهمی که نقوش و سنگ نوشته های آن گویای فرهنگ غنی ارتباطی ایران قدیم هستند و نیز ورود اسلام به ایران و افزوده شدن فرهنگ غنی اسلام به فرهنگ ریشه دار واصیل ایرانی همه گویای این هستند که کشور عزیز ما ایران در درون و بطن خود از فنون پیشرفته ارتباطی برخوردار بوده است.
وی درپایان ضمن تبریک مجدد به شاغلین این حوزه ابراز امیدواری کرد که با ارتقاء بیش از پیش روابط عمومی بتوانیم شاهد ایرانی قدرتمند تر به لحاظ اقتصادی ، سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی و... در سطح جهان باشیم.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.