نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 

صبح روز چهارشنبه ۲۳ تیر ماه سید علیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان درخصوص پیگیری مسائل و مشکلات مهارت آموزی استان با رمضانعلی سنگدوینی نماینده مردم شریف گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، سنگدوینی با اشاره به اهمیت آموزش های مهارتی و مهارت آموزی جهت رفع مشکل بیکاری جوانان و اشتغالزایی بیان داشت: نقش آموزش‌های مهارتی در راستای ارتقا و توانمندسازی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در راستای دسترسی به مهارت‌های روز کشور مهم است که این امر باید با دید ویژه نگاه و بررسی شود.
سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت: بیشتر کارآموزان و مراجعه کنندگان به مراکز آموزش فنی وحرفه ای استان جوانان هستند و تمام سعی و تلاش مجموعه این است که بتواند نقش مهمی در توانمندسازی نیروی انسانی،رفع بیکاری و اشتغالزایی جوانان داشته باشد.
شایان ذکر است مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان در این دیدار پیشنهاد رتبه بندی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای و پیشنهادات برنامه هفتم توسعه را تقدیم نماینده مردم شریف گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی کرد.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.