نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

سعید جغتایی رئيس امور پايش، ارزيابي و اطلاعات مديريت سازمان برنامه و بودجه كشور به همراه قدرت اله عابدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان از پروژه در حال ساخت مرکز آموزش فنی و حرفه ای هتلداری و بوم گردی شهرستان گرگان در روز پنجشنبه 30 بهمن ماه بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در این خصوص گفت: دو پروژه مرکز آموزش فنی و حرفه ای هتلداری و بوم گردی گرگان و ساختمان مرکز آموزش فنی و حرفه ای مراوه تپه با پیشرفت فیزیکی بالای 80 درصد در حال تکمیل می باشد و با تخصیص اعتبارات لازم این پروژه ها تا پایان دولت دوازدهم به افتتاح خواهد رسید.
لازم به ذکر است پروژه مرکز آموزش فنی و حرفه ای هتلداری و بوم گردی شهرستان گرگان نخستین مرکز در استان گلستان است که می تواند نیاز صنعت هتلینگ و بوم گردی استان به آموزش های مهارتی را مرتفع کند.
شایان ذکر است در بازدیدی که دکتر جغتایی از پروژه مرکز آموزش فنی و حرفه ای هتلداری و بوم گردی گرگان داشت بر تخصیص منابع لازم برای اتمام پروژه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای هتلداری و بوم گردی گرگان و نیز احداث ساختمان مرکز آموزش فنی و حرفه ای مراوه تپه در دولت تدبیر و امید تاکید شد.

 

 

  

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.