نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان با هدف پیگیری و ایجاد مرکز کارآموزی جوار کارگاهی و بین کارگاهی با ابراهیمی مدیرعامل کارخانه صباح شهرستان آزادشهر در روز پنج شنبه 18 دی ماه دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل استان گفت: ایجاد مراکز کارآموزی جوار کارگاهی و بین کارگاهی با هدف ارتقای سطح مهارت شاغلین، تربیت نیروی کار بومی براساس استاندارد جهانی شغلی، آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی، با توجه به رویکرد سیاست های اقتصادی کشور که مبتنی بر اقتصاد دانش بنیان است ایجاد شده است.
وی تصریح کرد: آموزش هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است و با ایجاد مرکز کارآموزی بین کارگاهی در کارخانه صباح امیدواریم ضمن گسترش آموزش های مهارتی، شاهد رسیدن به اهداف کمی و کیفی واحد صنعتی و نیز افزایش توانمندی نیروی انسانی باشیم.
حسینی طلب همچنین افزود: تفاوت مهم این آموزش ها در این است که در این مراکز آموزش های مهارتی با استفاده از امكانات خط توليد انجام مي گيرد.
ابراهیمی مدیر عامل کارخانه صباح ضمن خوشامد گویی و تقدیر و تشکر از برگزاری دوره های آموزش فنی و حرفه ای درسنوات گذشته در این کارخانه، گفت: آموزش های مهارتی برای توانمندسازی کارجویان و تکمیل دانش فارغ التحصیلان دانشگاهی تاثیر بسزایی دارد.
وی همچنین گفت: در حال حاضر نیاز مهارتی بیشتر از نیاز آموزشی آکادمی است که انجام می شود و مسأله بیکاری یکی از معضلاتی است که جوانان امروز ما درگیر آن هستند و دلیل آن هم نداشتن مهارت است و ما از ایجاد مرکز کارآموزی جوار کارگاهی در این مجموعه استقبال می کنیم.
گفتنی است در این دیدار حکیمه مسعودی سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آزادشهر و کریم زاده مسئول آموزش در صنایع اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان حضور داشتند.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.