نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 

در راستای توسعه آموزش‌های مهارتی یکپارچه و برقراری تعامل سازنده تمامی کنشگران حوزه مهارت‌آموزی و اشتغال، جلسه‌ای با حضور یلمه معاون آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گلستان ، فندرسکی مدیر حوزه آموزش اتاق بازرگانی استان گلستان و عباسی مسئول آموزش و هیئت کارشناسی همراه در محل اتاق بازرگانی استان تشکیل گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان،حاج امان یلمه معاون آموزش،پژوهش و برنامه ریزی اداره کل گفت: هدف از تشکیل این جلسه کارشناسی، بررسی مسائل و شناسایی راهکارهای توسعه تعاملات بین بخشی در حوزه ارتقاء مهارت‌ها و شایستگی‌های شغلی است.
وی با تشریح سابقه و روند تدوین سند توسعه آموزش‌های مهارتی استان در شورای مهارت استان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، گفت: ایجاد یک چارچوب و سندی که بتواند تمامی حلقه‌های زنجیره توسعه کارآفرینی و اشتغال را از مرحله نیازسنجی و تقاضاسنجی تا مرحله فروش محصول و ارائه خدمات و درنتیجه استمرار اشتغال پایدار، به هم متصل نموده و بتواند انگیزه‌های ایجاد شغل و توسعه شغلی را در سطوح مختلف تا مرحله بین‌المللی پیش ببرد می‌تواند راهکاری کارآمد برای افزایش بهره‌وری منابع و کاهش نرخ بیکاری در جامعه گردد.
همچنین فندرسکی مدیر امور آموزشی اتاق بازرگانی، با تأکید بر تأثیرگذاری ارتباطات سازنده گفت: درصورتی‌که منابع تمامی دستگاه‌های مرتبط در یک سمت‌وسو هدایت شوند و تعاملات مؤثری بین این دستگاه‌ها برقرار گردد می‌توان انتظار داشت تا تحولی سازنده برقرار گردیده و اثرگذاری برنامه‌ها بیشتر گردد.
شایان ذکر است در این جلسه بحث‌های کارشناسی در زمینه اهداف و چشم‌انداز و برنامه‌های اتاق بازرگانی صورت پذیرفت و تعاملات کارشناسی سازنده‌ای برقرار شد.
لازم به ذکر است مقرر گردید ادامه بررسی‌های کارشناسی تا حصول نتیجه بین کارشناسان اتاق و اداره کل استمرار یافته و در بروز رسانی سند توسعه آموزش‌های مهارتی یکپارچه اثرگذاری مشخصی در تقویت جایگاه اتاق بازرگانی استان گلستان محقق گردد.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.