نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان گفت: با بکارگیری تمام ظرفیت‌های دو سازمان می‌توان توسعه روستایی را به معنای واقعی در استان رقم زد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، دانیال پولادوند به مناسبت روز روستا و  با حضور در استانداری گلستان با مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری دیدار و گفتگو کرد.

پولادوند در این دیدار ضمن قدردانی از همراهی چندین ساله اداره کل امور روستایی استانداری با مجموعه صندوق، این مرکز را مجری و متولی توسعه روستاهای استان دانست و گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر نیز با تجارب ارزنده 15 ساله خود اقدامات مهمی برای توسعه اجتماعی، اقتصادی و رفاهی روستایی و عشایری انجام داده است.

نصیبی مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری هم در این دیدار با اشاره به وجه اشتراک دو سازمان در جامعه هدفشان افزود: می‌توان با بکارگیری تمام ظرفیت‌های دو سازمان توسعه روستایی را به معنای واقعی کلمه در استان رقم زد و پازل خدمت‌رسانی به روستائیان را کامل کرد.

در پایان این دیدار، پولادوند با اهدای لوح تقدیر از سوی علی شیرکانی مدیرعامل صندوق و تندیس یادبود پانزدهمین سالگرد تاسیس صندوق از تلاش و حمایت‌های مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان قدردانی کرد.

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.