نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 

به مناسبت فرا رسیدن 6 مرداد روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای، نشست صمیمی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با نمایندگان مربیان مراکز آموزشی استان و تجلیل از مربیان نمونه استان در روز دوشنبه 6 مرداد ماه در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل استان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مربیان استان در امر مهارت آموزی، گفت: کار اصلی آموزش بر عهده مربیان است و خوشنودم که استان گلستان دارای مربیان متخصص و فعال است.
وی افزود: همه باید در کنار هم باشیم و با وحدت و همدلی می توانیم کارهای بزرگ انجام دهیم.
حسینی طلب همچنین گفت: ما برای اینکه گفتمان مهارت را در استان داشته باشیم، شورای مهارت را در همه شهرستان ها برقرار کردیم.
وی در بخشی دیگر عنوان کرد: توسعه متوازن در مراکز آموزشی استان سرلوحه کار من است.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان گفت: سند افتخار مربیان، اشتغال مهارت آموختگان است.
در ابتدای این جلسه فرهاد شادکام نماینده کارشناسان در پارلمان کارشناسان و مربیان استان گزارش جامعی از چگونگی انتخاب مربیان نمونه استان پرداخت و سپس هر یک از نمایندگان مراکز به بیان دیدگاه های خود در خصوص وضعیت آموزشی مراکز پرداختند و در فضایی صمیمی انتقادات، پیشنهادات و دغدغه های خود را مطرح کردند.
شایان ذکر است در پایان این جلسه از 17 مربی نمونه استانی در سال 98 با توجه به شاخص های تدوین شده با اهدای لوح تقدیر به امضاء استاندار گلستان، تجلیل بعمل آمد.
در بخشی از این لوح آمده است:
خدمت به مردم افتخار بزرگی است که پروردگار متعال آن را بر عهده ی کسانی قرار می دهد که با عمل خالصانه خویش درمسیر خـشنودی مردم گام برمی دارند. بی شک توانمندی های شما با هدف دمیدن روح زیر بنایی در نهضت مهارت افزایی نشان از ایمانی قوی و عزمی راسخ در جهت توسعه و سازندگی استان دارد.

 

 

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.