نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

به مناسبت بزرگداشت سالروز ولادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و دهه فرخنده کرامت، خدام بارگاه حضرت علی بن موسی الرضا (ع) در قالب زیر سایه خورشید برای نخستین بار در روز پنجشنبه 12 تیر ماه در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان، مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان،معاونین اداره کل،روسای مراکز خواهران و فناوری اطلاعات گرگان و کارکنان ستادی، با استقبال رسمی حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گلستان، مراسم بزرگداشت سالروز ولادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و تقدیر و تجلیل از جهادگران تولید ماسک و اقلام بهداشتی با حضور کاروران زیر سایه خورشید و استقبال رسمی مدیرکل،روسای مراکز خواهران و فناوری اطلاعات و کارکنان ستادی از درب ورودی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار شد.
این مراسم با اجرای مولودی خوانی و سخنرانی در وصف فضایل حضرت امام رضا(ع) برگزار شد.
در ادامه این مراسم سید علیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن خیرمقدم به خدام بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا(ع)، گفت: آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای استان گلستان در پویش تولید ماسک و اقلام بهداشتی به منظور مقابله با بیماری کرونا توانستند علی رغم تعطیلی آموزشگاه ها، بیش از 180 هزار عدد ماسک و سایر اقلام بهداشتی تولید کنند.
گفتنی است در این مراسم از موسسین آموزشگاه های آزاد فعال در پویش ماسک شهرستان گرگان به نیابت از کل استان با اهدای لوح تقدیر و تبرکی، تجلیل شد.
شایان ذکر است خدام بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا(ع) تابلویی منقش به گنبد و بارگاه حضرت امام رضا(ع) را به مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان به دلیل نقش فعال اداره کل در برنامه های دهه کرامت اهدا کردند.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.