نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

غلامعلی کوهساری نماینده مردم شریف شهرستان های آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی در روز شنبه 31 خرداد در محل اداره کل با سید علیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، غلامعلی کوهساری گفت: راه پيشرفت كشور، توسعه علوم و فنون، افزايش سطح رفاه اجتماعي، سرمايه گذاري، تقويت فعاليتهاي اقتصادي كشور و افزايش فرصت هاي شغلي از مسير توسعه آموزش هاي مهارتي مي گذرد.
وی تصریح کرد: برای رسیدن به یک جامعه کارآفرین، مهارت آموزی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است و اکثر اقتصاد دانان و نظریه پردازان اجتماعی اعتقاد دارند که رشد و توسعه اقتصادی به ایجاد توسعه اشتغال وابسته است که در این میان مهارت آموزی نقش ویژه و برجسته ای دارد.
کوهساری همچنین در خصوص کمک به حوزه مهارت آموزی در مجلس شورای اسلامی برای تصویت قوانین حمایتی قول مساعد داد.
سید علیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان در ابتدای این دیدار گفت: سرانه آموزش مهارتی استان در سه سال گذشته به میزان 4 ساعت افزایش داشته است.
وی همچنین در ادامه در خصوص وضعیت مهارت آموزی به ویژه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار، مهارت آموزی در محیط کار واقعی، پیگیری آموزش های دریایی، آموزش های حوزه کشاورزی و آموزش در روستاها و مناطق محروم در استان مطالبی را بیان کرد.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.