نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

جلسه پایش برنامه های اداره مالی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان با حضور مدیرکل، معاون اداری و پشتیبانی، ذیحساب، رئیس و کارشناسان اداره امور مالی اداره کل در روز شنبه 27 اردیبهشت ماه در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، سیدعلیرضا حسینی طلب گفت: شرایط دولت، شرایط سختی است اما اگر همه با هم باشیم می‌توانیم این گردنه سخت را نیز سپری کنیم.
وی افزود: در شرایط سخت کنونی،صرفه‌جویی در هزینه‌های جاری در سه سال اخیر در دستور کاری این اداره کل بوده و در سال جاری نیز به قوت ادامه خواهد داشت.
حسینی طلب تصریح کرد: به منظور کیفیت بخشی به آموزش های مهارتی در سال 1398، اعتبارات تخصیصی مواد مصرفی کارگاهی 275 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافت.
وی همچنین گفت: جهت تامین اعتبارات همانند سال های گذشته باید تلاش کنیم و همراهی کارکنان مجموعه می تواند در موضوع امور مالی بسیار کمک کند.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گلستان گفت: بازرسی و نظارت موضوع بسیار مهم و حیاتی است و با توجه به تشکیل تیم نظارتی در اداره کل، در سال گذشته 45 بازرسی موردی از فعالیت های مالی مراکز انجام شده است تا روند اجرای اهداف این اداره کل با برنامه ریزی پیش برود.
در ابتدا عبدال کمال فیروزی ذیحساب اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان گفت: اجرای چنین جلسات پایش عملکرد و برنامه های حوزه های مختلف حرکت نو و موثری است تا حوزه های مختلف بتوانند برنامه ریزی های مطلوبی را داشته باشند.
وی افزود: صرفه جویی در هزینه ها در این اداره کل بسیار چشم گیر و ملموس بوده است.
شایان ذکر است در پایان با اهدای لوح تقدیر از ذیحساب،رئیس و کارشناسان اداره امور مالی اداره کل تجلیل شد.

 

 

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.