نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گلستان از اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار از خردادماه در گلستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، سیدعلیرضا حسینی طلب بعدازظهر چهارشنبه در جلسه کارگروه اجتماعی و سلامت خانواده گفت: تفاهمنامه سه جانبه ای بین سازمان اجتماعی کشور، سازمان آموزش فنی و حرفه ای و معاون زنان رئیس جمهوری در زمینه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار منعقد شد.
وی افزود: در گلستان ۱۴۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان اعتبار در این زمینه ابلاغ شده و جلسات هماهنگی آن را برگزار کردیم ولی با توجه به شیوع کرونا این آموزش ها به تعویق افتاد.
حسینی طلب بیان کرد: همه اعتبار جذب و مواد مصرفی مورد نیاز تهیه شده و آموزش ها از خردادماه آغاز خواهد شد.
وی در خصوص طرح کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی هم گفت: در این ردیف، ۶۳۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان اعتبار تملک به این اداره کل ابلاغ شده که ۵۱۱ میلیون تومان آن برای خرید تجهیزان آموزشی شهرستان گمیشان و مبلغ ۱۲۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان هم برای دو شهرستان گرگان و گنبد در نظر گرفته شده است.
حسینی طلب اضافه کرد: گلستان در تخصیص اعتبار این طرح ها، رتبه اول کشور را دارد و این نگاه خوب وزارت کشور به استان را نشان می دهد. 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.