نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

در راستای سیاستها و برنامه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران (بویژه در جهت اجرای طرح سازمانی، صادارات آموزش فنی و حرفه ای) و در جهت توسعه روابط حسنه با کشورهای دوست و همسایه و ارتقاء بیش از پیش سطح روابط اجتماعی و اقتصادی فی مابین، نشست مشترک آیتجان آیداشف سرکنسول کشور جمهوری قزاقستان در استان گلستان با سید علیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گلستان در مرکز برادران گرگان در روز چهارشنبه اول آبان ماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گلستان، سیدعلیرضا حسینی طلب گفت: در راستای سیاستها و برنامه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و در جهت اجرای طرح سازمانی، صادارات آموزش فنی و حرفه ای و با هدف گسترش و توسعه آموزش های مهارتی در کشورهای همسایه و نیز در زمینه های آموزشهای مهارتی و ارتقاء شایستگی های حرفه ای کارجویان و شاغلین و اجرای برنامه های مشترک در جهت تولیدات مبتنی بر مهارت های آموزش دیدگان این نشست برگزار شد.
وی در ادامه افزود: در حال حاضر مهارت یک موضوع فرا منطقه ای شده است و این زبان مهارت است که توانسته این نشست را برقرار کند.
حسینی طلب گفت: ما کشور قزاقستان را کشور دوست و برادر می دانیم و امیدواریم بتوانیم در جهت گسترش و توسعه آموزش های مهارتی و انعقاد تفاهم نامه همکاری به منظور تربیت نیروی انسانی، همکاری های خوبی داشته باشیم.
آیتجان آیداشف سرکنسول کشور قزاقستان ضمن تشکر به جهت اجرای تاثیرگذار آموزش های مهارتی، تربیت نیروی انسانی و در نهایت ایجاد شغل برای مهارت آموختگان توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای در ایران و همچنین استفاده از چنین ظرفیت هایی برای توسعه و تربیت نیروی انسانی در کشور قزاقستان، گفت: با توجه به خواهرخواندگی دو شهر گرگان و آق تاو می توان در جهت تعامل و همکاری در جهت گسترش آموزش های مهارتی اقدامات موثری انجام داد.
در پایان این نشست سرکنسول کشور قزاقستان در استان گلستان و مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان از کارگاه های آموزشی مرکز برادران گرگان بازدید کردند.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.