نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

با حضور مدیر توانمندسازی صندوق کارآفرینی امید در گلستان انجام شد: افتتاح یک واحد تولیدی و بازدید از طرح های اقتصادی

علیرضا همتی مدیر توانمندسازی صندوق کارآفرینی کشور یک کارگاه تولیدی را افتتاح و از چند طرح اقتصادی در گلستان بازدید نمود.

حسن پهلوری مدیر صندوق کارآفرین گلستان به خبرنگاران گفت: با حضور مدیر توانمندسازی صندوق کشور و مدیر کل امور بانوان و مدیر کل فنی و حرفه ای استان ، طرح تولید شیرینی های سنتی میراث با پرداخت اعتباری بالغ بر 500میلیون ریال و اشتغال زایی مستقیم 5 نفر در گرگان افتتاح شد.

پهلوری افزود: با حضور مدیر صندوق کارآفرین کشور از کارگران شرکت کیک و شیرینی فامیلی به مناسبت هفته کار و کارگر تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

وی خاطرنشان کرد: طرح شرکت کیک و شیرینی فامیلی با مالکیت آقای عبدالسطار شکاری از طرح های مورد حمایت  صندوق کارآفرینی امید گلستان می باشد که در سال 95 مبلغ 100میلیون تومان تسهیلات با کارمزد 4درصد دریافت کرده و توانسته است به صورت مستقیم برای 45 نفر ایجاد اشتغال نماید.

وی افزود: همچنین به مناسبت هفته کار و کارگر  از طرحهای اشتغالزایی دیگر صندوق کارآفرینی با حضور آقای علیرضا همتی مدیر توانمندسازی و مدیر استان بازدید شد.

پهلوری با اشاره به اهداف سفر مدیر توانمندسازی صندوق کارآفرینی امید کشور به گلستان گفت:  شناسایی ظرفیتها و پتانسیلهای استان بخصوص در مناطق روستایی و محروم و توانمند سازی طرحهایی که توسط صندوق تسهیلات دریافت نمودند و شناسایی ظرفیتهای روستاهای استان و نشست باکارشناسان صندوق جهت اجرای بهتر طرح هر روستا یک محصول و روستای بدون بیکار در استان در سال 96 از جمله اهداف همتی به گلستان بوده است.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.