صفحه اصلي > اخبار شهرستانی > رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش: مهمترین اولویت، خدمت رسانی مطلوب و شایسته به مردم روستاهای محروم و کم برخوردار است.

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش: مهمترین اولویت، خدمت رسانی مطلوب و شایسته به مردم روستاهای محروم و کم برخوردار است.


23-07-1399, 20:31. نويسنده: شهرستان گالیکش

 

به گزارش روابط عمومی، حسین روانبخش رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش در بازدید از روستای دارآباد از توابع بخش لوه که به همراه فرماندار و مسئولین شهرستان صورت گرفت، گفت: مهمترین اولویتدستگاههای اجرایی و همه نهادهای شهرستان باید خدمترسانی مطلوب و شایسته به مردم روستاهای محروم و کمبرخوردار باشد.

حسین روانبخش در حاشیه بازدید از روستای کم برخوردار دارآباد از توابع بخش لوه اظهار کرد: تمام تلاش دولت ايجاد شرايط و زيرساختهاي مناسب براي رفاه حال روستائيان و تحقق عدالت اجتماعي در بین اقشار ضعیف جامعه است تا به نحوی بتوان از مهاجرت روستانشینان به شهرها جلوگیری کرد.

روانبخش در ادامه تاکید کرد: اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی اقدامات لازم را در راستاي ارائه خدمات مشاوره شغلی و تسهیلات مشاغل خانگی و تاسیس شرکت تعاونی روستایی برای اين روستاي محروم را در دستور کار قرار داده و اجرا می نمایند.

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش با بیان اینکه دارآباد یکی از روستاهای کمبرخوردار این شهرستان است، افزود: دهیاری و شورای اسلامی روستا با شناسایی و معرفی افراد جویای کار و مهارت آموزی به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، برای تحقق اشتغال و رونق اقتصاد و معیشت مردم روستا گام بردارند.

  


بازگشت