نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 جلسه هیات اندیشه ورز در حوزه کارگری و کارمندی شهرستان با حضور جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان و جمعی از نخبگان شهرستانی در محل اداره تعاون کار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش: جلسه هیات اندیشه ورز در حوزه کارگری و کارمندی شهرستان با حضور جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان و جمعی از نخبگان شهرستانی در محل اداره تعاون کار برگزار شد.

حسین روانبخش رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان گفت: هیأت های اندیشه ورز با تفکر و تعفل در مشکلات و ارائه راه حل مناسب کمک شایانی به رفع موانع تولید و رونق دوباره تولید دارند.

جانشین فرماندهی سپاه شهرستان اظهار داشت: امروز بسیج از تمام ظرفیت های خود استفاده میکند تا بتواند به دولت و دستگاهای اجرایی کمک کند تا بتوانیم از جنگ اقتصادی که دشمن برای این نظام طرح ریزی کرده، سربلند بیرون بیاییم و البته امیدواریم این همدلی و تعامل ادامه داشته باشد و دولت و دستگاهای اجرایی نیز تمام ظرفیت های خود را بکار گیرند.

وی با اشاره به حضور همیشگی مردم در صحنه های مختلف گفت: امروز نظام ما در حوزه های مختلفی مورد تهاجم دشمن متخاصم قرار گرفته است، از جنگ اقتصادی گرفته تا جنگ نرم و حوزه های اجتماعی و فرهنگی، اما مردمی که دل در گرو این انقلاب و نظام دارند و خون شهدا را ملاک عمل خود قرار می دهند کمک میکنند و انشاالله کشتی انقلاب اسلامی به سر منزل مقصود خواهد رسید.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.