نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 تقدیر از خبرنگاران شهرستان گنبدکاووس بمناسبت گرامیداشت هفته تعاون صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس؛عبدی بدراق نژاد رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس بمناسبت گرامیداشت هفته تعاون وانعکاس بهتر اخبار و ترویج فرهنگ تعاون از خبرنگاران این شهرستان که صمیمانه در هفته تعاون تلاش کردند تقدیر و قدردانی نمود.

بدراق نژاد افزود: تلاش های طلایه داران و قلم به دستانی که با روشنگری و آگاهی بخشی،نقشی غیر قابل انکار را در هدایت و تنویر افکار عمومی  جامعه برعهده دارند. بی گمان عصاره خبرنگاری،عشق است و ایمان که اگر نبود قدرت این عشق و باور درونی، تحمل سختی ها و رنج هایی که این عزیزان در راه ایفای رسالت خطیر روشنگری به جان می خریدند ناممکن بود.

وی در ادامه گفت: خبرنگاران یکی از ارکان اساسی جامعه علاوه بر اطلاع رسانی رویدادها درهدایت ،اصلاح و تغییر افکار جامعه نقشی بی بدیل دارند و گزاف نیست اگر بگوئیم دنیای بی رسانه ،دنیای مرده ،منجمد و بی روحی است که تا کرانه های پیشرفت و توسعه فرسنگها فاصله دارد.

بدراق نژاد در پایان : از تلاش های خبرنگاران و روزنامه نگاران در انعکاس عملکرد و فعالیتهای صورت گرفته در هفته تعاون تقدیر و قدردانی می کنم و با اهدای لوح از زحمات آنان تقدیر نمودند.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.