نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس؛جلسه ی هم اندیشی و نحوه شناسایی و ثبت نام کارآفرینان برتر شهرستان با حضور مدیران دفاتر کاریابی و کارآفرینان در محل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گنبدکاووس برگزار شد.

در این جلسه عبدی بدراق نژاد رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گنبدکاووس اطلاعات مختصری از نحوه ثبت نام را طبق بخشنامه قرائت و گفت:جشنواره کارآفرینان برتر با رویکرد اصلی شناسایی و معرفی بنگاه هایی که با تکیه بر نوآوری به رشد بالا در فروش عملیاتی و اشتغال دست یافته اند برگزار می شود.

وی با بیان اینکه جشنواره کارآفرینان برتر می تواند زمینه حضور کارآفرینان در جامعه را افزایش و زمینه رشد و توسعه فرهنگ کارآفرینی را فراهم سازد افزود: کارآفرینی موتور محرکه توسعه کشور است و توجه به لحاظ اهمیت و نقش آن در رشد اقتصادی امری ضروری و اساسی است و لازم است تمامی دستگاههای اجرایی توجه ویژه ای داشته باشند.

عبدی بدراق نژاد با بیان این که کارآفرینان با نوآوری ها و دستاوردهای عظیم خود همچون گذشته گام های موثرتری را در راستای حمایت از کار و کارآفرینی خواهند برداشت افزود: این جشنواره در نظر دارد تا از زحمات کارآفرینان شهرستان که در چرخه توسعه اقتصادی تلاش کردند قردانی نماید.

بدراق نژاد در خصوص اهمیت برگزاری جشنواره کارآفرینان گفت: انتخاب برترین های کارآفرینی با هدف معرفی آنها به عنوان الگوی برتر به جامعه کار به خصوص جوانان در سطح ملی و استانی انجام می شود.

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گنبدکاووس در پایان گفت: نوآوری،آینده نگری،اقدام به منظور کاهش نیاز واردات،اقدام برای صرفه جویی ارزی و ریالی،دریافت نشان برند و اشتغالزایی ملاک انتخاب کارآفرینان برتر می باشد.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.