نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس؛ نخستین خانه فرهنگ کاردر شهرستان گنبدکاووس در شرکت صنعت چوب شمال با حضور عبدی بدراق نژاد رییس اداره تعاون کار گنبدکاووس افتتاح شد. 

بدراق نژاد درجریان افتتاح خانه فرهنگ کار در شرکت صنعت چوب شمال با حضور مدیرعامل شرکت صنعت چوب شمال و دیگر مسئولین انجام شد عنوان کرد:افتتاح خانه فرهنگ کار آثار و برکات خیری برای کارگران و خانواده‌های آنها داشته وبرای حرکت به سوی شکوفایی اقتصادی، حمایت از فرهنگ کار مطلوب مثبت مورد نیاز است.
بدراق نژاد با بیان اینکه ارتقای فرهنگ کار تضمینی برای ارتقای نیروی کار به عنوان ارزشمندترین بخش اقتصاد است افزود:افتتاح خانه‌های فرهنگ کار در واحدهای تولیدی موجب ارتقاء روحیه کار و بهره‌وری نیروی انسانی می‌شود.
وی با اشاره به اینکه نیروی انسانی به عنوان مهمترین عامل تاثیر پذیر و تاثیر گذار بر فرهنگ کار جامعه مطرح است گفت:برای نهادینه شدن فرهنگ کار مطلوب باید در میان اقشار مختلف مردم، به صورت ریشه‌ای فرهنگ سازی صورت گیرد و افتتاح خانه های فرهنگی کار در واحدهای تولیدی به ما کمک می کند تا به اهداف و رسالت خویش در مسیر رشد و توسعه اقتصادی با حفظ و صیانت از نیروی کار بیش از پیش دست یابیم.

   

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.