نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش به همراه روسای ادارت صمت ، میراث فرهنگی و فنی و حرفه ای شهرستان با تجریمفرد فرماندار جدید شهرستان گالیکش دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش، حسین روانبخش در این دیدار که در دفتر فرماندار برگزار شد، اظهار کرد: دشمن با اعمال تحریمهای ظالمانه و ایجاد شرایط نامساعد اقتصادی سعی در ایجاد فاصله بین مردم و نظام و انقلاب دارد که به فضل الهی و با درایت رهبر معظم انقلاب و با درک و شناخت عمیق مردم، دشمن به هیچ یک از اهداف شوم خود نرسیده و نخواهد رسید.

رییس اداره تعاون کار خاطرنشان کرد: امروز باید با مدیریت و برنامهریزی صحیح و دقیق در جهت رفع مشکلات مردم که در همه صحنههای این نظام حضور داشته و پشتیبان این نظام و انقلاب بودهاند، تلاش نموده و با نگاهی عادلانه و همچنین افزایش سهمیه کالاهای اساسی، افزایش رضایتمندی عمومی را فراهم آوریم.

در این نشست صمیمی، رییس اداره تعاون کار  ضمن تبریک انتصاب احمد تجریمفرد به عنوان فرماندار جدید شهرستان گالیکش، گوشهای از مشکلات و چالشهای حوزه اشتغال و کارگری را بیان نمودند و در ادامه حمایت، راهنمایی و مساعدت فرماندار شهرستان را در حل مشکلات و موانع پیشروی منطقه خواستار شدند.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.