نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

   

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجماعی گالیکش ، حسین روانبخش با حمید خسروی رییس نظام مهندسی و جمعی از اعضای آن پیرامون طرحهای فعال بازار کار دیدار و گفتگو کرد.

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش با اشاره به الویت جامعه بزرگ نظام مهندسی شهرستان در طرح‌های فعال بازار کار گفت: در طرح یارانه‌دستمزد سقف بهره‌مندی هر کارگاه حداکثر تا 5 برابر میانگین لیست نیروهای بیمه شده نزد تامین اجتماعی در 12 ماه گذشته است و بنگاه‌های جدیدالتاسیس محدودیتی در جذب کارجو ندارند. و طرح مشوق بیمه‌ای دو سال معافیت از حق بیمه سهم کارفرما برای بکارگیری هر تعداد نیروی جدید فارغ‌التحصیلان دانشگاهی را دربر می‌گیرد.

روانبخش خاطرنشان کرد: طول دوره پرداخت یارانه‌دستمزد به ازاء هر نیروی کار تا سقف 12 ماه و میزان یارانه‌دستمزد 30 درصد حداقل دستمزد مصوب شورای عالی کار متناسب با سال اجرای طرح است. و در طرح مشوق بیمه‌ای 23 درصد حق بیمه سهم کارفرما تا دو سال توسط وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به حساب کارفرمایان پرداخت می‌گردد.و شرایط بهره‌مندی از طرح برای کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از شیوع کرونا به صورت ویژه تسهیل شده است.

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.