نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

رييس اداره حمايت از پايداري مشاغل و بيمه بيکاري اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي استان گلستان با رييس اداره بندرگز دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومي تعاون، کار و رفاه اجتماعي بندرگز رييس اداره حمايت از پايداري مشاغل و بيمه بيکاري اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي استان گلستان با رييس اداره بندرگز ديدار کرد.

حسینی فر رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بندرگز ضمن خیر مقدم به آقای خواجه گفت: این اداره تعامل خوبی با سازمان تامین اجتماعی در زمینه اجرای قانون بیمه بیکاری، تشکیل جلسات کمیته بیمه بیکاری و بازیدد های مشترک دارد همچنین همکاری با مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان در زمینه معرفی، آموزش و ارتقاء مهارت شغلی مقرری بگیران بیمه بیکاری وجود دارد.

محمد خواجه رييس اداره حمايت از پايداري مشاغل و بيمه بيکاري استان گلستان در اين ديدار ضمن تشکر از عملکرد شهرستان بندرگز ضمن تاکيد بر رعايت قوانين و مقررات اظهار داشت: در حوزه پایداری مشاغل نظارت هاي مستمر از واحدهاي اقتصادي به منظور رفع موانع و مشکلات پيش روي توليد و حضور موثر و مستمر در جلسات مربوط به مسائل و مشکلات واحدهاي توليدي در برنامه هاي اداره قرار گیرد.

ایشان در ادامه به موضوع اشتغال مجدد مقرری بگیران بیمه بیکاری اشاره کرد و گفت : بررسی و نظارت بر موضوع اشتغال مجدد مقرری بگیران بیمه بیکاری از طریق راهکارهای قانونی از قبیل معرفی کارفرمایان متقاضی جذب نیروی کار ارائه مجوزهای لازم و نظارت بر ارائه هدفمند تسهیلات بانکی از محل اعتبارات دستگاههای اجرایی و حمایت از افراد مقرری بگیر بیمه بیکاری جهت گذراندن دوره های آموزشی مورد نیاز کارفرمایان متقاضی نیروی کار دارای مهارت میسر می باشد.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.