نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

  

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش، جلسه اتاق فکر بانوان با محوریت طرحهای بازار کار به مناسبت هفته کارآفرینی با حضور معاون عمرانی فرماندار و جمعی از بانوان کارآفرین در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

علی کوهستانی معاون عمرانی فرماندار ضمن تشکر از حضور بانوان کارآفرین و مجموعه اتاق فکر شهرستان گفت: دستگاههای اجرایی نسبت به اطلاع رسانی به زیر مجموعه خود در جهت بهره مندی از مزایای طرحهای فعال بازار کار اقدام کنند و این طرحها به جهت ایکه ویروس کرونا مشاغل را تحت تاثیر قرار داده از سوی وزارت تعاون در حال اجراست و کارفرمایان می توانند با شرکت در این طرحها کمک دولت را در جهت پرداخت هزینه های دستمزد و بیمه کارگران خود دریافت نمایند.

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش نیز ضمن تبریک هفته جهانی کارآفرینی گفت: زنان توانمند و پر تلاش و صبوری که تنگناهای تعصب و عرف آنان را از رسیدن به هدف وانداشته و در کنار رفع نیازمندی های اقتصادی خود و دیگران، نشان مدیریت و کفایت را بر گردن آویخته اند والگوی الهام بخش در این زمینه خدیجه کبری (س) است، زن توانمند و صبور با معرفت و حکمت و بزرگترین تاجر و کار افرین عصر بعثت پیامبر(ص).

روانبخش اظهار داشت: ایجاد و تثبیت اشتغال موجود در این روزها که ویروس کرونا مشاغل را تحت تاثیر قرار داده اهمیت فراوانی دارد و طرحهای فعال بازار کار که این روزها در شهرستان اجرایی شده، می تواند درصدی از هزینه های دستمزد و بیمه نیروهای کار را تحت پوشش قرار داده و به کارفرمایان کمک کند تا از این شرایط نیز عبور کنند.

وی همچنین با اشاره به اجرای سه طرح مهم از طرح‌های فعال بازار کار تحت عنوان (کارورزی، مشوق بیمه‌ای و یارانه دستمزد) در گالیکش گفت: بانوان کارآفرین در این طرح ها در الویت کاری ما قرار دارند.

    

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.