نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش، حسین روانبخش رییس اداره تعاون کار به همراه قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) از کارآفرینان کمیته امداد شهرستان بازدید و با اهدای هدایایی از ایشان قدردانی کرد.

حسین روانبخش در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از کارآفرینان کمیته امداد امام خمینی(ره) و اعطای هدایا به ایشان گفت: کارآفرینی نوعی عبادت و ارزش آفرینی است و ایران بزرگ امروز بیش از هر زمان دیگر به کار و کارآفرینی نیاز دارد تا همچون عقابی تیز پرواز، در فضای پیشرفت و آبادانی و افتخار اوج گیرد.
روانبخش با اشاره به اهمیت کار و کارآفرینی از دیدگاه اسلام ایجاد اشتغال، را علاوه بر جنبه مهم ثروت آفرینی، نوعی زمینه سازی برای به کارگیری گنجینه استعدادهای انسانی دانستند و افزودند: ایران، امروز به کارگاه بزرگ تلاش و ابتکار و نوآوری تبدیل شده است اما این واقعیت، تنها گام اول از روند پیشرفت و سرافرازی کشور است.
رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش، با تأکید به نیاز اساسی کشور به کار و کارآفرینی خاطرنشان کردند: دو دلیل اساسی یعنی «آمادگی کشور برای جهش» - و «فشار اقتصادی دشمنان»، ثابت می کند که ایران، بیش از هر دوره دیگر به کار و کارآفرینی احتیاج دارد.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.