نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

به گزارش روابط عمومی، جلسه کارگروه اشتغال شهرستان علی آبادکتول باحضور فرماندار و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.

محمدرضا زنگانه رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تشریح دستورالعمل طرح یارانه دستمزد، کارورزی و معافیت بیمه ای مشارکت و پیگیری هرچه بیشتر دستگاههای اجرایی را در تحقق سهمیه شهرستان و کمک به اشتغال بکار فارغ التحصیلان جویای کار را خواستار شد.

وی در ادامه به ارائه گزارش عملکرد شهرستان علی آبادکتول در پرداخت تسهیلات روستایی، فراگیر، مشاغل خانگی و کرونا پرداخت و گفت: در تسهیلات روستایی با تلاش اعضای کمیته فنی اشتغال و بانکهای عامل تعداد 937 فقره پرونده به مبلغ 58 میلیارد تومان و اشتغالزایی 1125، در تسهیلات فراگیر 7 فقره پرونده به مبلغ 5 میلیارد و 200 میلیون تومان و اشتغالزایی 55 نفر و در تسهیلات کرونا 593 فقره پرونده به مبلغ 5 میلیارد 800 میلیون تومان به متقاضیان واجدشرایط پرداخت شده است.

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: باتوجه به ابلاغ تعهد اشتغال سامانه رصد از سوی استانداری به ادارات کل، مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان می بایست ضمن استعلام سهمیه اشتغال شهرستانی نسبت به ثبت اشتغال ایجادی در سامانه رصد اقدام نمایند.

دبیر کارگروه اشتغال شهرستان بیان کرد: در راستای حمایت از زنجیره تولید طرح مبلمان خانگی در روستاهای قره بلاغ، آزادتپه و کوزه ای با همکاری صندوق کارآفرینی امید و اجرای طرح روستای تک محصولی بازدید ها ی لازم صورت گرفته و در دست پیگیری و اقدام می باشد.

در پایان اعضای جلسه یه بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.