نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

به مناسبت شهادت حضرت زین العابدین علیه السلام محفل انس با قرآن در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بندرگز برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بندرگز، به مناسبت شهادت حضرت زین العابدین علیه السلام محفل انس با قرآن کریم با حضور مسئول تربیت و آموزش سپاه ناحیه بندرگز و رییس و کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بندرگز برگزار شد.

خاندوزي مسئول تربيت و آموزش سپاه بندرگز ضمن تسليت شهادت امام زين العابدين عليه اسلام گفت: نقش قرآن در زندگي فردي و اجتماعي بشر ابعاد مختلفي دارد از جمله اينکه انسان نيازمند ارتباط با آفريننده خود مي باشد که اين ارتباط از طريق مناجات انجام مي پذيرد و دسترسي لذت بخش تر از کلمات خود خداوند نيست و خواندن قرآن گوش دادن به سخن خداست. از طرفی انسان در تکاپوی آگاهی ها و معارف است، هرچند با استفاده از تجربیات بشری و تلاش های علمی،
به بسیاری از آگاهی ها می توان دست یافت؛ اما برای اطمینان به درستی یافته های خود ، نیاز به یک منبع معتبر لازم است؛ همانطور که از امام راحل(ره) فرمودند : «اگر قرآن نبود، درهای معرفت بر ما بسته بود».
خاندوزی افزود: بعضی از دانش ها به جز از طریق قرآن، برای بشر دست یافتنی نیست، همانطور که در آیه 151 سوره بقره بیا نشده است «و آنچه را نمی دانستید به شما یاد می دهد...». از جمله آگاهی هایی که جز از طریق قرآن راهی برای دریافت آن نیست، آگاهی درباره جهان پس از مرگ است.

 

 

 

 

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.