نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 

اولین جلسه شورای مهارت شهرستان بندرگز با حضور اعضای شورای مهارت شهرستان در محل فرمانداری بندرگز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بندرگز، فرماندار بندرگز در اولین جلسه شورای مهارت شهرستان در سال 99 با بیان اینکه تقویت مهارت و حرفه آموزی ، راهکاری مهم برای دستیابی به اشتغال است گفت: باید جوانان را برای کسب مهارت آموزی در حرفه ای که علاقمند هستند ، تشویق کرد تا راحت تر بتوانند مشغول به کار شوند. مهارت آموزی سبب می شود تا جوانان با توانایی بیشتری مشغول به کار شوند و با مهارت کافی در حرفه مورد نظر شاغل شوند.
احمدی افزود : رسالت آموزش فنی و حرفه‌ای در تربیت نیروی کار ماهر و متخصص در بخش‌های مختلف صنعت ، خدمات ، کشاورزی و ارتقای مهارت‌های حرفه‌ای شاغلین و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و کارجویان نقش بسزایی در توسعه پایدار شهرستان خواهد داشت.
حسینی فر رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه با بیان اهمیت مهارت آموزی در دستیابی به بهره وری بیشتر در کارگاه ها و مشاغل افزود: اولین گام در موضوع آموزش و مهارت آموزی نیازسنجی رشته های شغلی موجود و مورد نیاز شهرستان است.
وی بیان داشت: زمانی که آموزش ها هدفمند و بر اساس نیاز انجام شود، افراد لایق و آموزش دیده با تخصص در رشته مورد نظر اشتغال پایدار را به ارمغان می آورند.

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.