نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش، کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید با مشارکت اداره بهزیستی شهرستان در غالب طرح کاج در کارخانه سیمان پیوند گلستان برگزار شد.

حسین روانبخش رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش در این کارگاه آموزشی بر ضرورت آشنایی هر چه بیشتر مدیران و کارفرمایان واحدهای صنعتی با عوامل اعتیاد، روشهای پیشگیرانه و اجرای آموزشهای لازم تاکید کرد و گفت: در شهرستان بیش از 1400 کارگاه و بیش از 5 هزار نفر نیروی کارگری وجود دارد و در نظر داریم این آموزش ها را با همکاری اداره بهزیستی در کلیه کارگاههای بالای 50 نفر در شهرستان اجرایی کنیم.

وی افزود: امروزه بحث اعتیاد یکی از معظل های مهم هر کشور و نظامی است و در دنیا شاهد مشکلات و مسائلی هستیم که شاه کلید آن بحث مواد مخدر هست به همین دلیل یکی از دغدغه های حکومت ها از جمله نظام جمهوری اسلامی بحث مواد مخدر است.

وی اضافه کرد رده سنی گرایش به مواد مخدر در حال کاهش هست و به ۱۵ سال رسیده است. متاسفانه خیلی از خانواده ها و بانوان کشور ما دچار این معظل اجتماعی شده اند به همین دلیل باید دست در دست همدیگر و با یک عزم ملی در این راستا که مهمترین آن افزایش آگاهی خانواده ها به این مطلب که زنگ خطر در خانه ما را زده است اقدام نماییم .

روانبخش هدف از این جلسات توجیهی و آموزشی در حوزه کارگری شهرستان در بخش صنعت و تولید که یک عزم و اراده ملی هست را افزایش آگاهی جهت پیشگیری از اعتیاد عنوان کرد و افزود: در این راستا اتفاق های خوبی صورت گرفته است که امید است شاهد آن باشیم که خروجی این همایش ها و آموزش ها کاهش اعتیاد در جامعه باشد.

   

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.