نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گنبدکاووس؛ شرکت تعاونی بهزیست گنبد با تغییر خط تولید خود، شروع به تولید ماسک و لباس پزشکان کرده است.

حبیب اله ابراهیمی سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گنبدکاووس در بازدید از کارگاه تولیدی پوشاک بهزیست گنبد که این روزها با تغییر خط تولید خود جهت تامین ماسک و لباس پزشکان مشغول هستند گفت: در این روزهای حساس که کشور درگیر مبارزه و مقابله با ویروس منحوس کرونا است،علاوه بر پزشکان،پرستاران و کادر درمانی، شرکتهای تعاونی نیز با همت و تلاش مضاعف و روحیه جهادی به صورت شبانه روزی در خط مقدم این مبارزه در حال خدمتی صادقانه هستند.

وی افزود: شرکت تعاونی بهزیست گنبد تاکنون بیش از 50 دست لباس مخصوص پرستاران و پزشکان را به شبکه بهداشت شهرستان به صورت رایگان در کارگاه خود تولید و اهدا نموده است.

سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گنبدکاووس ضمن تسلیت به خانواده هایی که عزیزانشان را در اثر ابتلا به این بیماری از دست دادند و آرزوی شفای عاجل افراد مبتلا، صمیمانه از تمامی پزشکان، پرستاران و کادر درمانی و مدیرعامل شرکت تعاونی بهزیست گنبد تقدیر و تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد با همکاری و مشارکت همه مردم از این پدیده به سلامت عبور کنیم.

سیده گوهر شاد صالحیان مدیرعامل شرکت تعاونی بهزیست گنبد گفت: پس از شیوع ویروس کرونا و کمبود جدی در تامین ماسک و لباس ویژه پزشکان و پرستاران در کشور،این تعاونی بر اساس رسالت و مسئولیت اجتماعی تعاونی ها، با تغییر خط تولید خود وارد این حوزه شد و در حال حاضر تولیدات خود را روانه وارد بازار هدف می کند.

مدیرعامل تعاونی بهزیست گنبد گفت: قول می دهم20 هزار ماسک استریل را تا پایان سال برای نیازمندان تهیه و تحویل نمایم.

گفتنی است این تعاونی در جریان سیل گلستان در ابتدای سال علیرغم اینکه خود دچار آسیب فراوان شده بود کمک های بلاعوض بسیاری را تقدیم هموطنان سیل زده کرده بود.

شرکت تعاونی بهزیست گنبد در چندین سال متمادی و در جشنواره تعاونی های برتر جزو تعاونی برتر ملی و استانی بوده است.

      

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.