نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گنبدکاووس، بمناسبت گرامیداشت دهه فجرهمایش انقلاب و حضور حداکثری در انتخابات ویژه کارگران و تعاونگران شهرستان در سالن اجتماعات اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

در این مراسم علی اکبر برآبادی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری گنبدکاووس گفت: بیش از چهار هزار نفر در انتخابات مجلس شورای اسلامی به عنوان هیئت اجرایی، هیئت نظارت،فناوری و دیکر عوامل برای برگزاری انتخابات سالم همکاری می کنند.

وی با اشاره به فعال شدن 193 صندوق اخذ رای در روز انتخابات افزود: 193 صندوق اخذ رای در روز دوم اسفندماه برای آرای مردم فعال می شود که از این تعداد 80 صندوق در داخل شهر ، 89 صندوق در بخش مرکزی و 24 صندوق در بخش داشلی برون فعال خواهد بود.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه شهرستان گنبدکاووس با بیان اینکه فرمانداری مجری انتخابات است ادامه داد: فرمانداری مجری انتخابات است و مهمترین اولویت ما در برگزاری انتخابات سلامت انتخاباتی بوده و تلاش خواهیم کرد تا آرای مردم به نحو صحیح اخذ و جمع آوری شود.

وی درباره تعداد کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در گنبدکاووس خاطر نشان کرد: از زمان ثبت نام کاندیداهای مجلس شورای اسلامی 52 نفر به عنوان کاندید ثبت نام کردند که از این تعداد یک نفر انصراف داده و 32 نفر مورد تایید هیئت  نظارت شورای نگهبان قرار گرفتند.

برآبادی گفت: 22 بهمن ماه آخرین روز اعلام تایید صلاحیت ها توسط هیئت نظارت است و امکان کاهش و یا افزایش تعداد تایید صلاحیت ها وجود دارد.

وی درباره برنامه های دهه فجر اظهار کرد: 600 برنامه در طول ایام دهه فجر در شهرستان برگزار می شود که از این تعداد 16 برنامه به صورت همایش انتخاباتی خواهد بود.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.