نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش در ششمین جلسه ستاد اشتغال شهرستان گفت: برنامه‌ریزی و ارائه طرح و برنامه و شناسایی ظرفیت‌های موجود در شهرستان، مهمترین راه‌کار و راه‌حل دستیابی به توسعه اشتغال و کارآفرینی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش، حسین روانبخش در ششمین جلسه ستاد اشتغال این شهرستان که با حضور فرماندار ، معاون فرماندار، بخشداران، شهرداران و دیگر اعضای این ستاد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: از آنجا که مسائل مربوط به کار و اشتغال جزء مشکلات و مطالبات مهم جامعه بشمار می‌رود، بنابراین همه دستگاه‌ها موظفند در این زمینه تلاش و همکاری مضاعفی داشته باشند.

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش با اشاره به تحقق 44 درصدی اشتغال در این شهرستان افزود: تا به امروز از یک‌هزار و 350 نفر تعهد اشتغال در شهرستان گالیکش تعداد 596 نفر محقق شده است. همچنین در حوزه کارورزی نیز شاهد تحقق 104 درصدی بوده‌ایم.

روانبخش ادامه داد: در بخش ارائه تسهیلات روستایی، تعداد 493 طرح با ظرفیت اشتغال 599 نفر به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند که از این تعداد، 408 طرح پرداخت شده و به میزان 478 نفر نیز تحقق اشتغال در پی داشته است.

روانبخش خاطرنشان کرد: فعالیت در حوزه گردشگری، کشاورزی، دامپروری، آموزشی و علم و فناوری در شهرستان گالیکش، فرصت‌های بسیار مناسبی در جهت ارتقاء وضعیت اشتغال و توسعه آن است.

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش با اشاره به اینکه در گذشته با مشکل نقدینگی و تقاضای زیاد متقاضیان تسهیلات مواجه بودیم، تصریح کرد: خوشبختانه امروزه در بخش ارائه تسهیلات هیچ محدودیتی نداریم منتها باید با ارائه یک طرح و برنامه جامع و هدفمند نسبت به بهره‌مندی از آن اعتبارات اقدام شود.

وی توسعه و بهبود خدمات در ناحیه‌های صنعتی و حمایت از تولیدکنندگان در این شهرک‌ها را نیز در تقویت و توسعه اشتغال و رونق تولید مثمر ثمر دانست و خاطرنشان کرد: مدیران ادارات باید با مطالعه و بررسی تمام جوانب امر و بهره‌گیری از همه امکانات موجود و اقدام جهادی، با تسهیل کردن راه‌های اشتغال و رفع موانع موجود گام بردارند.

  

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.