نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

مشاور توسعه تعاون و اشتغال مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی در شرق گلستان گفت: ترویج فرهنگ تعاون در مدارس را باید  آغاز کرد تا دانش آموزان با حرکت‌های گروهی و کسب و کار جمعی آشنا شوند و این کار به فرهنگ سازی نیاز دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کلاله، محمد سرگلزایی در نشست مشترک با مدیر آموزش و پرورش این شهرستان گفت: در راستای اجرای طرح تشکیل تعاونی‌های دانش آموزشی می‌توانیم از دیدگاه‌های فرهنگیان هم کمک بگیریم و این ایده‌ها را بررسی و نسبت به تدوین دستورالعمل‌ لازم اقدام کنیم.
سرگلزایی با بیان اینکه در جریان این طرح بنا نداریم که یک کار آکادمیک را دنبال کنیم گفت: هدف ما این است که نتایج عملیاتی شدن طرح‌ هر چه سریعتر در بستر تعاون و آموزش و پرورش دیده شود .

وی با بیان اینکه از آموزش و پرورش که همواره ایده فرهنگ تعاون و مشارکت را در عرصه آموزش ترویج کرده می‌خواهیم تا نسبت به تحقق اهداف مورد نظر در این طرح همکاری کند .
ایشان در پایان ابراز امیدواری کرد: تشکیل تعاونی‌های دانش آموزی نیز با مساعدت و حمایت آموزش و پرورش هر چه سریعتر اتفاق بیفتد تا روح تعاون و فرهنگ‌ تعلیم و تربیت در بستر مشترک به تعالی و پویایی دست یابد.


 


 


 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.