نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش، پنجمین جلسه ستاد اشتغال و اقتصاد مقاومتی در سال ۹۸ با حضور فرماندار و مسئولان و رؤسای دستگاه‌های اجرایی گالیکش برگزار شد.

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش در این جلسه که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: کلید اشتغال و دستیابی به رشد اقتصادی مطلوب در دست بخش تولید است.

روانبخش خاطرنشان کرد: با توسعه کارآفرینی در شهرستان می‌توان ضمن فراهم آوردن زمینه رشد و توسعه پایدار، مسائل و مشکلات جاری از جمله فقر، نابسامانی اجتماعی و فرهنگی، بیکاری دانش آموختگان دانشگاهی و سایر جویندگان کار و اشتغال را مرتفع کرد.

وی افزود: سهمیه اشتغال برای شهرستان گالیکش در سال جاری، ۱۳۵۰ نفر تعیین شده که تاکنون ۵۷۵ نفر آن محقق شده است.

وی یادآور شد: تعداد سهمیه فوق در سال گذشته ۱۰۵۰ نفر بود که با اشتغال ۱۲۲۳ نفری ۱۱۶ درصد محقق شد و تلاش می‌کنیم در سال جاری هم سهمیه تعیین شده اشتغال شهرستان را محقق کنیم.

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش با بیان اینکه تاکنون ۴۳درصد از سهم تعیین شده برای شهرستان گالیکش تحقق یافته است، تأکید کرد: در این راستا همه دستگاه‌های اجرایی موظفند تمام تلاش خود را درجهت تحقق صددرصدی سهمیه اشتغال شهرستان بکار گیرند.

وی در پایان بیان کرد: دستگاه‌های اجرایی شهرستان نسبت به ورود اطلاعات در سامانه رصد اشتغال در سال جدید تا میزان ‌تعیین‌شده تعهد شهرستان اقدام نمایند.

   

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.