نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

به گزارش روابط عمومی شهرستان مینودشت، همایشی تحت عنوان دانشگاه و فرهنگ کارآفرینی با حضور مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی ، معاون محترم پارک علم وفن آوری و فرماندار و روسای ادارات شهرستان،  دانشگاهیان، دانشجویان، کارآفرینان و کارآموزان دستگاه های اجرایی در محل  دانشگاه میلاد شهرستان مینودشت برگزار شد.

مازندرانی مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی گلستان در این مراسم به نقش دولت در ایجاد زیر ساخت های اشتغال اشاره کرد و گفت: متولی اصلی اشتغال در کشور  کارآفرینان  هستند چراکه می توانند با تبدیل ایده به کسب و کار در توسعه درون زای کشور تاثیر بسزایی داشته باشند.

وی به پرداخت تسهیلات  اشتغال روستایی، فراگیر و پایدار در شهرستان مینودشت اشاره کرد و افزود: تاکنون  462 نفر از تسهیلات روستایی بالغ بر 22 میلیارد تومان و با اشتغالزایی1062 نفر استفاده کردند که  نقش مهمی در توسعه و اشتغال جوانان شهرستان داشته است .

در این همایش طباطبایی فرماندار مینودشت نیز به نقش و جایگاه کارآفرینان در روستاها و کارآفرینی در محیط های کوچک و زودبازده اشاره کرد و گفت: مشاغل خانگی یکی از مهمترین منابع در آمدی برای خانوارها در روستا است که می توان از این ظرفیت برای ایجاد اشتغال پایدار استفاده کرد.

وی افزود: یکی از اولویت های مهم دولت موضوع اشتغال است که باید با جدیت و حساسیت پیگیری شود.

در پایان از کارآفرینان برتر شهرستان در بخش های آموزش و پرورش ،صنعت و کشاورزی تجلیل شد. همزمان با برگزاری همایش ، نمایشگاه کتاب و نمایشگاه صنایع دستی و محصولات مشاغل خانگی با حضور تعدادی از کارآفرینان موفق بخش مشاغل خانگی برگزار شد.


 

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.