نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی علی آبادکتول، جلسه ستاد اشتغال این شهرستان باحضور فرماندار و سایر اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.

محمد سرگلزایی رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی علی آبادکتول ضمن ارائه آخرین وضعیت اشتغال شهرستان گفت: شهرستان علی آبادکتول با تلاش اعضای کمیته فنی اشتغال و بانکهای عامل در تسهیلات روستایی با جذب 37 میلیارد تومان و با اشتغالزایی 712 نفر رتبه دوم استان را کسب کرد که بانک کشاورزی با پرداخت 19.5 میلیارد تومان و اداره جهاد کشاورزی با جذب 28.5 میلیارد تومان بهترین عملکرد را در شهرستان داشتند.

وی افزود: در تسهیلات تبصره 18 نیز با پرداخت 5.2 میلیارد تومان و با اشتغالزایی 55 نفر رتبه سوم استان را در جذب اعتبارات کسب کردیم که بانک ملی با پرداخت 2 میلیارد تومان و شبکه بهداشت و درمان با جذب 3 میلیارد تومان بهترین عملکرد را داشتند.

سرگلزایی گفت: باعنایت به جذب 85 درصدی اعتبارات مشاغل خانگی، بانکهای عامل در اعطای تسهیلات باقیمانده تسریع نمایند.

وی در ادامه بیان داشت: با توجه به ابلاغ دستورالعمل جدید طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی و مشوق بیمه ای، تلاش و پیگیری مجدانه دستگاههای اجرایی در جهت اطلاع رسانی هدفمند به کارفرمایان و تحقق سهمیه پیش بینی ضروری است.

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی علی آبادکتول خاطر نشان کرد: نظر به اینکه ملاک ارزیابی اشتغال دستگاه ها و شهرستان سامانه رصد اشتغال است و سهمیه شهرستان در سال جاری 2900 شغل تعیین شد، مدیران دستگاه ها باید ضمن دریافت سهمیه اشتغال از اداره کل تابعه بر ثبت اشتغال ایجادی خود در سامانه مربوطه اهتمام جدی نمایند.

 

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.