نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش، اجرای طرح بانو یار در 4 روستای گالیکش با هدف کاهش مهاجرت روستاییان به شهر با حضور رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش، فرماندار و جمعی از مسئولین کلید خورد.

حسین روانبخش رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش در این مراسم گفت: بانوان شهرستان از تسهیلات روستایی تعداد 299 طرح ارائه دادند که تعداد 229 طرح موفق به دریافت این تسهیلات شدند که سهم بانوان از کل طرحهای معرفی شده در سطح شهرستان از محل منابع روستایی 62 درصد بوده و سهم آنها در جذب این تسهیلات 68 درصد می باشد.

روانبخش اظهار داشت: در تسهیلات مشاغل خانگی نیز بانوان پیشتاز بودند و سهم86 درصدی از کل منابع شهرستان را به خودشان اختصاص دادند.

وی خاطرنشان کرد: با نگاهي به آمار و ارقام مشاركت اجتماعي زنان، مي‌توان دريافت که این آمار همانند دیگر آمارها، سوار بر منحني صعودي است و زنان در عرصه‌ي اشتغال نيز همچون تحصيل، پیشرفت داشتند.

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش گفت: از برنامه های امسال ما در جهت کمک به اشتغال بانوان در شهرستان، طرح کارورزی ، تاسیس شرکتهای تعاونی بانوان در تمامی زمینه های اقتصادی ، پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی و در صورت اختصاص منابع پرداخت تسهیلات روستایی است.

  

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.