نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

رییس کمیته کارگری دهه فجر گرگان: نقش کارگران در پیروزی انقلاب اسلامی به صورت خلاقانه تبیین شود

رییس کمیته کارگری دهه فجر گرگان گفت: تبیین نقش کارگران در پیروزی انقلاب اسلامی با رویکرد خلاقانه مورد نظر است.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرگان؛ یحیی احمدپور در جلسه کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد گرامیداشت دهه فجر گرگان گفت: آن چه انقلاب اسلامی را پیروز کرد رهبری های خردمندانه امام (ره) و وحدت کلمه و اتحاد مردم بود که در این میان، کارگران نقشی مهم و تاثیر گذار را ایفا نمودند.

وی در ادامه نقش و حضور فعال قشرهای مختلف از جمله کارگران در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را برجسته خواند و تاکید کرد: کارگران قشر زحمتکش و مولد جامعه هستند که همواره نقش خود را در مسیر انقلاب به خوبی ایفا کرده اند و به همین خاطر امروز نقش کارگران در رونق اقتصاد کشور برجسته و ممتاز است.

رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان گرگان با بیان اینکه در برنامه‌های دهه فجر امسال، تبیین نقش کارگران در پیروزی انقلاب اسلامی با رویکرد خلاقانه مورد نظر است، افزود: قشر کارگران و تعاونگران با برپایی باشکوه جشن‌های دهه فجر و همگام با دیگر مردم ولایت مدار در راهپیمایی یوم‌الله۲۲ بهمن شرکت خواهند کرد تا بار دیگر حضور آن ها لرزه بر اندام دشمنان اسلام بیندازد.

یحیی احمدپور تاکید کرد: با توجه به اینکه در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران هستیم ، برآنیم تا با برنامه ریزی دقیق و اجرای برنامه های فاخر و شایسته به همه دشمنان داخلی و خارجی ثابت کنیم که همه آحاد ملت فهیم و ولایتمدار ایران اسلامی به ویژه جامعه کارو تلاش، پای ارزشهای انقلاب اسلامی ایران و آرمانهای بلند امام راحل و مقام معظم رهبری  ایستاده اند و با تمام وجود به انقلاب اسلامی عشق می ورزند.

وی اظهار امیدواری کرد: با وحدت و اتحاد و حرکت در مسیر ولایت و رهبری، این انقلاب و نهضت اسلامی به صاحب اصلی آن حضرت ولی عصر(عج) سپرده شود.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.