صفحه اصلي > اخبار استانی / اخبار شورای هماهنگی > پیام تبریک مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان به مناسبت روز خبرنگار


16-05-1399, 10:01. نويسنده: روابط عمومی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با صدور پیامی 17 مرداد روز خبرنگار را به تمامی فعالان این حوزه تبریک گفت .

مازندرانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان با صدور پیامی 17 مرداد روز خبرنگار را به تمامی فعالان این حوزه تبریک گفت .

متن این پیام به این شرح است:

بسمه تعالی
پیام تبریک روز خبرنگار
ن و القلم و مایسطرون
جان نباشد جز خبر در آزمون هر که را افزون خبر جانش فزون
اقتضای جان چو ای دل آگهی است هر که آگه تر بود جانش قوی است
هفدهم مردادماه به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی به زیبایی و به پاس زحمات وخدمات ارزنده خبرنگاران محترم ، « روز خبرنگار » نامگذاری شده است؛ اين روز فرصتی است که از زحمات بي دريغ اصحاب قلم قدرداني شود ، لذا این روز شکوهمند که روز پاسداشت قلم است را به نوبه خود به همه خبرنگاران ، نویسندگان و روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
نخبگانی که حیثیت وشرف خود را در گرو اطلاع رسانی دقیق به جامعه گذاشته اند و آن را با هیچ قیمتی معامله نمی کنند .
بی شک رشد و ارتقاء سطح اطلاعات جامعه مرهون خدمات سریع و دقیق این عزیزان است و ما در حوزه درمان تامین اجتماعی همواره از این ظرفیت درراستای تحقق اهداف عالیه سازمان بهره برده ایم ، لذا این روز بزرگ را به خبرنگاران ساعی وپرتلاشی که درحوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به انعکاس اخبار و اطلاعات مولدین جامعه می پردازند تبریک عرض می نمایم.
امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف سازی و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه موفق و موید باشید.
سعید مازندرانی
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان


بازگشت