صفحه اصلي > اخبار استانی > اسامی برگزیدگان جشنواره شهید رجایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام شد/ تجلیل از گلستان به عنوان رتبه دوم

اسامی برگزیدگان جشنواره شهید رجایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام شد/ تجلیل از گلستان به عنوان رتبه دوم


21-09-1398, 08:57. نويسنده: روابط عمومی

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان در بعد شاخص های عمومی و تخصصی در بین استان ها، رتبه دوم جشنواره شهید رجایی را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، در رتبه بندی ادارات کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان ها، گلستان با دریافت امتیاز بالا در بعد شاخص های عمومی و اختصاصی، رتبه دوم را در کشور کسب کرد.

در جشنواره شهید رجایی، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان با کسب رتبه دوم در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی در بین ادارات کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با 94/36 درصد تحقق از "سعید مازندرانی" مدیرکل و محمد جواد احمدی، حامد حاجی محمدی، فاطمه قاسمی و معصومه میراعظمی تقدیر به عمل آمد.

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان در سال گذشته نیز در رتبه بندی جشنواره شهید رجایی در کشور مقام دوم را کسب کرده بود و در رتبه بندی جشنواره استانی نیز در سال های 95 ، 96 و 97 موفق به کسب عنوان برتر در گروه عمومی، اجتماعی و قضایی شد.

 


بازگشت