نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: کارگر، کارفرما، دولت، مجلس و دانشگاه از مولفه‎های بهبود فضای کسب و کار هستند که عدم هماهنگی این مولفه‎ها منجر به رکود و تورم می‎شود.

مهندس امرالله عباسی ظهر امروز در همایش تبیین نقش کارگران در اقتصاد مقاومتی و تجلیل از نخبگان جامعه کار و تلاش استان گلستان اظهار کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید قوانین دست و پاگیر را بردارندشته

وی ارتقای بهره‎وری محیط کار به منظور تولید بیشتر، باکیفیت و رقابت‎پذیر را از رویکردهای مهم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برشمرد و تصریح کرد: توسعه مشاغل خرد برای رسیدن به اشتغال پایدار و احیای بنگاه‎های اقتصادی تعطیل و نیمه تعطیل در دستور کار است.

عباسی گفت: کارگر، کارفرما، دولت، مجلس و دانشگاه از مولفه‎های بهبود فضای کسب و کار هستند که عدم هماهنگی این مولفه‎ها منجر به رکود و تورم می‎شود.

150 برنامه برای گرامیداشت هفته کار و کارگر برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان ‎بر لزوم توانمندسازی فارغ‎التحصیلان دانشگاهی و توسعه بیمه‎های تامین اجتماعی تاکید کرد و گفت: استان گلستان جزو شش استانی است که ضریب نفوذ بیمه‎های تامین اجتماعی قرار دارد.

عباسی با بیان اینکه در هفته کار و کارگر 150 برنامه در سطح استان برگزار شد، افزود: برگزاری تئاتر خیابانی با موضوع کار و کارگر، دیدار با خانواده معظم شهدا و کارگران آسیب‎دیده محیط کار، برگزاری همایش ارتقای ایمنی سلامت و برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی از جمله برنامه‎ها بوده است.

وی از برگزاری پیاده‎روی جامعه کار و تلاش استان در هفته کار و کارگر خبر داد و گفت: نمایشگاه دستاوردهای جامعه کارگری و بازدید از واحدهای تولیدی و تقدیر از کارگران از برنامه‎های اداره کار استان بوده است.

نخبگان عرصه کار و تلاش گلستان شناسایی میشوند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با اشاره به اینکه محور برنامه‎های ما مبتنی بر اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل برنامه‎ریزی شد، ابراز کرد: مشارکت کارگران و کارفرمایان و تشکل‎ها، نشست چهارجانبه برای تدوین برنامه‎ها و نشست‎های علمی برای دستیابی به یک برنامه منسجم و هدفمند اجرایی و عملیاتی می‎شود.

عباسی بر لزوم شناسایی و معرفی نخبگان عرصه کار و تلاش استان تاکید کرد و گفت: نخبگان عرصه کار و تلاش که در تحریم‎های ظالمانه توانستند تهدیدها را تبدیل به فرصت کنند باید آنها را شناسایی و به نسل جوان معرفی کرد.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.