نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

مدیر کل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از آغاز ثبت نام سی وسومین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه استان از 27 مهرماه تا 26 آبان ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، سعید مازندرانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اعلام این خبر توضیح داد: این جشنواره با هدف شناسایی و تجلیل از نیروهای کار مولد، متخصص، مخترع، مبتکر و همچنین به منظور ایجاد زمینه و فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار و نقش آفرینی تأثیر گذار  نخبگان جامعه کار و وتلاش در روند توسعه درسه بخش خدمات، صنعت و کشاورزی و در دوسطح ملی و استانی برگزار می شود.

وی همچنین جریان سازی مطلوب فرهنگی در حوزه کارو تلاش و قطع رشته های وابستگی و تحکیم استقلال کشور را از دیگر اهداف شناسایی نخبگان جامعه کار و تولید عنوان کرد

وی در ادامه گفت: از کارگران، گروه‌های کار خلاق دعوت می شود با مراجعه به سامانه جشنواره امتنان به نشانی http://emtenan.mcls.gov.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

مازندرانی اضافه کرد: کارفرمایان واحدهای اقتصادی در بخش های صنعتی، خدماتی و کشاورزی استان می‌توانند به عنوان واحد نمونه اقتصادی در سامانه امتنان ثبت نام کنند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان افزود : ثبت نام کنندگان و واجدین شرایط برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانند در استان به مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه  اجتماعی استان و در شهرستان‌های تابعه به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان محل کارگاه یا واحد تولیدی خود مراجعه کنند.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.