نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

بازدید از کارخانه صنایع غذایی کامنوش به مناسبت هفته دفاع مقدس مدیران کل به همراه سنگدوینی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، سعید مازندرانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان،هادی نودهی مدیر کل تامین اجتماعی بهمراه رمضانعلی سنگدوینی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی و علی اصغر هزار جریبی مدیرکل امور مالیاتی، روسا و مدیران بانک های عامل استان گلستان در تحقق شعار تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی از شرکت تولیدی صنایع غذایی کامنوش بازدید کردند.
سعید مازندرانی، هدف از این بازدید را آگاهی از مشکلات کارآفرینان عنوان کرد وافزود در دوران تحریم و کرونا بار سنگین تولید و اقتصاد کشور به دوش کارافرینان و کارگران می باشد که باید با بازدید مستمر از واحد های تولیدی و کارگری ضمن آگاهی از مشکلات به مرتفع شدن آن نیز کمک کرد.
لازم بذکر است: شرکت صنایع غذیی کامنوش در سال 1380 در استان گلستان در حومه شهرستان گرگان، که یکی از بهترین نواحی کشت گوجه فرنگی در جهان به شمار می رود، در زمینی به مساحت 10 هکتار جهت تولید رب گوجه فرنگی و پوره میوه جات با بسته بندی اسپتیک و با استفاده از مدرن ترین ماشین آلات با اهداف کیفیت برتر محصول نهایی، مشتری مداری، آموزش و صادرات راه اندازی گردید.

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.