نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

همزمان با هفته تعاون ، با حضور فرماندار رامیان و بی باک مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و سایر مسئولین شهرستانی 2 طرح  شرکت تعاونی تولیدی و خدماتی تعاونی در شهرستان رامیان به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، موسی بی باک معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت : تعاونی ها اجتماعی ترین بخش اقتصادی هستند و نقش موثری در بهبود فضای کسب و کار دارند .

وی افزود : برای توسعه تعاونیها و کسب و کار و حضور در بازار شبکه سازی و برند سازی از عوامل مهم است که با همکاری و تعامل جهاد دانشگاهی استان اقدامات  اثر بخشی در دست اجراست .

 

معاون اشتغال و کارآفرینی گلستان در ادامه خاطر نشان کرد: وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به دلیل نقش موثر تعاونیها در بهبود فضای کسب و کار ، جایگاه ویژه ای قائل است . در این زمینه از اعتبارات اشتغال پایدار روستایی و عشایری تعداد 51 شرکت تعاونی به میزان 325 میلیارد ریال بهره مند شده اند. همچنین از سیاست های فعال بازار کار ( پرداخت یارانه دستمزد – کارورزی – مشوق بیمه کارفرمایی ) و منابع اعتبارات تفاهم نامه وزارت تعاون و صندوق کارآفرینی امید به نحو شایسته بهره مند شده اند .

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.