نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

اولین نشست صمیمی مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان با هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی استان و مدیران مراکز مشاوره کارآفرینی و راهبران کافه کارآفرینی استان برگزار گردید. 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان سعید مازندرانی؛مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در این نشست به بیان اهداف تاسیس انجمن صنفی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی ، جایگاه ویژه و تاثیرگذار انجمن ودیگر تشکلهای وابسته به این اداره کل در جامعه پرداخته و برنامه های اجرایی تعیین شده برای سالجاری را تشریح نمود.

وی در ادامه گفت: شرط پایداری و تداوم انجمنها ، پویایی و پیگیریهای مستمر اعضاء آن می باشد . همچنین انجمن با نظارت دقیق بر عملکرد مراکز عضو، به عنوان پلی بین مدیران مراکز مشاوره کارآفرینی و ادارات اجرایی استان ، ضمن رفع مشکلات و موانع پیش روی مراکز ، می تواند با عقد قراردادهای تخصصی فیمابین انجمن و دستگاههای اجرایی استان ، گامهای موثری را جهت توانمند سازی مراکزکارآفرینی استان،بردارد.
در ادامه جلسه ،موسی بی باک ؛مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، ضمن تشکر از همت و تلاش مدیران مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی استان جهت تاسیس انجمن صنفی مربوطه در اواخر سال گذشته ، به تشریح واگذاری برخی فعالیتهای غیرحاکمیتی به انجمن و انتظارات اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان از انجمن و مدیران مراکز مذکور، پرداخت.
سپس وی به شروع ثبت نام در چهاردهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر، اشاره نموده و خواستار همکاری و تعامل بیش از پیش مدیران مراکز مشاوره کارآفرینی ،بمنظور شناسایی ، تشویق و ترغیب کارآفرینان جهت ثبت نام در سامانه مربوطه و بارگذاری مدارک و مستندات موثر آنها گردید. بی باک در ادامه گفت: باتوجه به اینکه مدیران مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی استان و تیم مشاوره ای آنها،از توانمندی علمی و تخصصی بالایی برخوردار بوده و تجربه داوری در طرحها و رویدادهای زیادی دارند،می توانند به عنوان داور جشنواره در سامانه مذکور ثبت نام نمایند.
در ادامه محمود ربیعی؛ رئیس انجمن صنفی کارفرمایی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی استان، گزارش کوتاهی از اقدامات انجام شده توسط انجمن از بدو تاسیس تاکنون را ارئه نموده و بمنظور تقویت و ارتقاء هرچه بیشتر جایگاه انجمن در استان ، تعامل و همکاری اعضاء را خواستار شد .
وی در ادامه از مدیران مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی و راهبران کافه کارآفرینی استان درخواست نمود نقطه نظرات، پیشنهادها و چالش های پیش رو را به انجمن اعلام نمایند تا در جلسات آتی مورد بحث و بررسی قرار گرفته و نتایج مثبت و موثری حاصل گردد.
در پایان ، حاضرین در جلسه نقطه نظرات خود را پیرامون موضوعات مطروحه بیان نمودند.

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.