نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 

پیام دکتر سعید مازندرانی،مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به مناسبت روز جهانی تعاون

بسمه تعالی

"مشارکت برای بازسازی بهتر"

اتحادیه بین المللی تعاون در سال 1923 اولین شنبه جولای هرسال را به عنوان روز جهانی تعاون نامگذاری کرد . بر همین اساس امسال از تاریخ 12 لغایت 14 تیر 1400 بعنوان روز جـهـانـی تـعاون اعلام شده است.ضمن تبریک و گرامیداشت روز جهانی تعاون  این روز بزرگ را به همکاران و تعاونگران و مروجان فرهنگ تعاون تبریک می گویم .

تعاونی ها با به کار گیری اصول و ارزش های تعاون ، به عنوان کانون های ترویج عناصر عمل جمعی و فعالیت گروهی مطرح هستند و نقش موثری در توسعه فرهنگ تعاون و همکاری برای ساماندهی معظلات جامعه و گروهای کم درآمد دارند.

 

تعاونی ها دارای توانایی بالقوه برای کمک موثر در ریشه کنی فقر ، اجرای برنامه های تربیت حرفه ای ، توانمند سازی و حتی افزایش درک اجتماعی و بهداشت را دارا هستند.و با توسعه و تحکیم مشارکت و تعاون عمومی بین همه مردم و با توزیع ثروت و سهیم شدن در گروه بیشتری در مالکیت بستر عدالت اجتماعیرا فراهم می کنند.

 

برخود وظیفه می دانم از تلاشهای ارزشمند تعاونگران و همکاران بخش تعاون، صمیمانه تشکر و قدرانی نموده ، از درگاه خداوند سبحان سلامتی، عزت و افتخار و سربلندی برای یکایک تعاونگران عزیز آرزو می نمایم.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.